۱۴۰۲ دوشنبه ۲۰ آذر

قرارداد با هتل بوستان سرعین 4 ستاره

تاریخ چهارشنبه 23 اسفند 1396

مزایای هتل:

  • كسب گواهینامه استاندارد سازی خدمات گردشگری در سال 94
  • این هتل در 7 طبقه و  با 56 باب اتاق در مركز شهر سرعین قرار دارد.
  • اینترنت رایگان، روم سرویس رایگان 24 ساعته، پذیرش 24 ساعته، خدمات ترانسفر و گشت، دستگاه عابر بانك از امكانات هتل می‌باشد.
  • فاصله هتل تا بازار و آب درمانی 5 دقیقه پیاده‌روی، تا روستای توریستی ویلا دره 10 دقیقه، تا منطقه ییلاقی آلوارس 20 دقیقه، تا شهر اردبیل 20 دقیقه، تا فرودگاه 35 دقیقه و تا گردنه حیران 40 دقیقه می‌باشد.

توافق‌نامه:

پیرو امضای توافق‌نامه فیما بین کمیسیون رفاهی، درمانی، ورزشی كانون سردفتران ازدواج و طلاق با "هتل چهار ستاره بوستان سرعین" موارد توافق شده جهت بهره‌برداری اعضاء کانون به شرح ذیل اعلام می‌شود:

موضوع:                                                                                            

استفاده از خدمات اقامتی و پذیرایی طرف اول به صورت فولبرد/شناوری(اقامت با صبحانه) توسط میهمانان محترم طرف دوم (سردفتران با ارائه کارت شناسائی، و کارکنان دفاتر و خانواده‌های ایشان با معرفی‌نامه از دفترخانه و کارکنان کانون با معرفی‌نامه کانون)

تبصره: منظور از شناور یعنی در صورتی‌که هتل(طرف اول)ظرفیت خالی داشته باشد می‌تواند ارائه خدمت نماید.      

مدت:

اعتبار و اجرای مفاد این تفاهم‌نامه از زمان تاریخ امضاء و مبادله آن تا پایان اسفندماه سال 1397 می‌باشد، که با توافق طرفین قابل تمدید است هم‌چنین درصورت افزایش تعرفه هتل، طرف اول موظف می‌باشد نرخ ها را به طرف دوم اعلام نماید.

نحوه پرداخت هزینه خدمات:

پرداخت توسط میهمان معرفی شده از طرف دوم به صورت نقدی و با پرداخت 50%هزینه‌های مربوطه قبل از ورود میهمان و الباقی در زمان تسویه حساب و خروج میهمان می‌باشد.

 نرخ توافقی:

%35 تخفیف نرخ برد در ایام پیک (1 - 15 فروردین، 12خرداد - 10 مهر) با سرو صبحانه

%60 تخفیف نرخ برد در ایام غیر پیک (16فروردین -  11خرداد، 11مهرماه - 29 اسفند) با سرو صبحانه 

شرایط ارائه خدمات کارکنان طرف دوم:

طرف اول متعهد گردید با انجام تعهدات و هماهنگی های لازم  با رعایت مفاد تفاهم‌نامه نسبت به پذیرش و ارائه خدمات خود به کلیه کارکنان طرف دوم و همراهان ایشان به شرح ذیل اقدام نماید:

1- فهرست کامل خدمات طرف اول(اقامتی و رستورانی) به همراه تخفیفات تعلق گرفته به کارکنان، فهرست مزبور ضمیمه و جزء لاینفک این تفاهم‌نامه خواهد بود.

2- پذیرش اعضای محترم طرف دوم در واحدهای اقامتی و ارائه خدمات به ایشان (در ایام پیک مورد ذکر قرارداد) منوط به رزرو اتاق حداقل یک هفته قبل از تاریخ ورود خواهد بود. متقاضیان جهت رزرو می‌بایست 50% از کل هزینه را (بعد از اعمال تخفیفات مندرج در توافق‌نامه) به شماره کارت 6104337932480583 يا شماره حساب 4324781813 نزد بانک ملت به نام آقای حمید بوستانی واریز نمایند. رزرو از طریق وب سایت هتل به آدرس hotelboostan.ir انجام میپذیرد.

3- در صورت مراجعه کارکنان طرف دوم بدون هماهنگی قبلی جهت استفاده از امکانات اقامتی، طرف اول در صورت امکان ایشان را پذیرش و خدمات لازم را ارائه خواهد نمود.  

4- طرف اول موظف است تعرفه‌های مصوب خود را در معرض دید میهمانان محترم از طریق سایت (کارفاه) و سایت هتل بوستان قرار داده و لیست نرخ انواع غذاهای خود را به ایشان ارائه نماید.

درصورت تمایل کارکنان سازمان مربوطه، استفاده از خدمات رستوران با 20% تخفیف ارایه می‌شود.

5- اقامتگاه و شماره تماس طرفین این تفاهم‌نامه از حیث ارسال مکاتبات و درخواست‌ها نشانی و شماره تماس مندرج در این تفاهم‌نامه می‌باشد، لذا در صورت تغییر بایستی کتبا به طرف دیگر اعلام گردد، در غیر این‌صورت مکاتبات ارسالی به نشانی مندرج در این تفاهم‌نامه ابلاغ شده تلقی می‌گردد.

6- صورتحساب صادر شده از طرف اول باید با نام و مشخصات فرد متقاضی (مهمان) صادر و از طریق مهمان پرداخت گردد. کانون سردفتران ازدواج و طلاق هیچ‌گونه تعهد مالی در خصوص پرداختی مهمانان معرفی شده ندارد.

7- درصورت بروز اتفاقات خارج از ید هتل که منجر به عدم ارائه خدمت در چارچوب قرارداد جاری گردد طرف اول مکلف است هتلی هم سطح هتل بوستان سرعین به منظور استفاده در اختیار مهمانان اعزامی قرار دهد.

 

 

اعضاء محترم کانون، کارکنان دفاتر و خانواده‌های ایشان می‌توانند جهت رزرو با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایند.

تلفن رزرو: 04532225000

پشتیبانی 24 ساعته:  09101957009

آدرس هتل: شهر توریستی سرعین، خیابان معلم شرقی، پلاک یک