۱۴۰۲ دوشنبه ۲۰ آذر

قرارداد با استخر و سونای آب‌های طلایی

تاریخ چهارشنبه 23 اسفند 1396

پیرو توافق‌نامه شماره 96/270 فیما بین کمیسیون رفاهی، درمانی ورزشی با مجموعه (دو قلو آقایان و بانوان) استخر و سونای آب‌های طلایی موارد توافق شده جهت بهره‌برداری همکاران به شرح ذیل اعلام می‌شود:

موضوع تفاهم‌نامه

استفاده اعضاء کانون، خانواده هایشان و کارکنان دفاتر ازدواج و طلاق (با کارت شناسایی کانون و یا معرفی‌نامه از کانون) از استخر (همراه با سونا و جکوزی) مطابق مواد قید شده در این تفاهم‌نامه.

استفاده از امکانات مجموعه ورزشی توسط هریک از کارکنان در مقابل ارائه کارت معتبر هوشمند است.

مدت اجرای این تفاهم‌نامه از تاریخ 8/ 12/ 1396لغایت 8/ 12/ 1397خواهد بود و ادامه تفاهم‌نامه پس از خاتمه مدت، منوط به توافق طرفین می­‌باشد.

قیمت بلیت گیشه منهای تخفیف مندرج در این تفاهم‌نامه برای هر نفر جهت استفاده از مجموعه ورزشی ( قیمت بلیط آزاد 25000 تومان می‌باشد که با اعمال تخفیف 52 درصد از کارکنان مبلغ 12000 تومان دریافت خواهد شد.)

اعضاء کانون برای استفاده از امکانات مجموعه ورزشی کارت معتبر خود و یا معرفی‌نامه از کانون را به مجموعه ورزشی ارائه می‌دهند.

اعضاء کانون در صورت استفاده از خدمات استخر موظف به تهیه کارت و پرداخت مبلغ 200.000 ریال خواهند بود. آقایان و بانوان بر اساس تفکیک جنسیتی ملزم به خریداری کارت­‌های هوشمند مجزا هستند و مسئولیت نگهداری از کارت هوشمند با خریدار آن است.

هر کارت هوشمند در هر روز برای 4 نفر به شرط حضور خریدار آن، قابل استفاده است.

اعضای کانون از 52% تخفیف نقدی بلیت گیشه در  مجموعه ورزشی برخوردار خواهند بود.

در خصوص هماهنگی همکاران جناب آقای داوری به شماره تماس 09354005670 جهت پاسخگویی معرفی می‌گردد.

آدرس مجموعه:  شهر جدید اندیشه، فاز 3، محله 23/22، ردیف 2، قطعه 3

 آدرس سایت مجموعه آب‌های طلایی: goldenwaters.ir