۱۴۰۲ دوشنبه ۲۰ آذر

برگزاری کارگاه تربیت مربیان ازدواج استان لرستان

با سلام و احترام
به حول و قوه الهی «کارگاه یک روزه تربیت مربیان آموزش حقوقی پیش از ازدواج استان لرستان» در روز یکشنبه مورخ 19 اسفند ماه سال جاری در محل اداره کل ثبت اسناد و املاک استان لرستان ، با حضور سران محترم دفاتر ازدواج استان لرستان از ساعت 8:30 لغایت 12:30 برگزار شد.
جلسه با تلاوت آیاتی از کلام نور، توسط احدی از همکاران سردفتر «آقای شریفی» و با توضیحات و تبیین فلسفه، اهداف، برنامه ها و نحوه انتقال و آموزش مطالب حقوقی به زوجین و اهمیت اجرای طرح توسط مدرس ملی طرح «آقای ستار زرینی» ادامه یافت و در ادامه از بیانات «حجة الاسلام مرتضوی» معاونت محترم حفاظت اداره کل دادگستری استان و نماینده دادستان ویژه روحانیت استان در جهت اهمیت جایگاه آموزش زوجین استفاده شد.
همچنین در خلال برنامه، از همکاران پذیرایی گردید.
در ادامه شروط دوازده گانه ضمن العقد و سایر شروط از قبیل وکالت طلاق، شرط تعیین محل سکونت توسط زوجه، شروط ادامه تحصیل و اشتغال زوجه و ... بررسی و تبیین شد.

در پایان با اقامه نماز جماعت ظهر و عصر، از همکاران عزیز به صرف ناهار پذیرایی گردید.

ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی اعضای محترم کانون سردفتران ازدواج و طلاق، به ویژه آقایان مظفری و زارعی به جهت همکاری و عنایات خاص به استان لرستان و هم چنین رهنمودهای ارزشمندشان، برای ایشان، عزت، سعادتمندی، موفقیت روزافزون و تندرستی آرزومندیم.
هم چنین، ضمن تشکر از همکاران عزیز و فرهیخته استان به جهت مشارکت حداکثری در این جلسه و اینکه نهایت همکاری را داشتند ، از زحمات مدیرکل محترم ثبت اسناد و املاک استان لرستان، جناب آقای مهندس چهری نیز، تشکر و قدردانی گردید.

با تجدید احترام،

«جامعه سردفتران ازدواج و طلاق استان لرستان»